Zajistěte mi pohodlí při četbě komentářů

7. dubna 2017 v 21:10 | Raja Luthriela |  Oznámení a upozornění
Vážení čtenáři. A teď vám povím něco, co mě už dlouhou dobu trápí.
Jen si to představte. Je blog, vlastně snad 90% blogů, na které člověk napíše komentář. Někdo druhý na něj reaguje tak, že klikne na číslíčlo komentáře, ke kterému chce něco říct a posléze napíše, co má na srdci. A třetí člověk si pak chce přečíst komentář prvního, na který reagoval ten zmíněný druhý. Takhle když je pod článkem pět, šest komentářů, tak je to dohledatelné. Ale když je tam nějakých 60 příspěvků a ještě k tomu všemu nějaká delší šňůra diskuze, tak je to docela nervydrásající. No jen řekněte, kdo má koukat na něco takového? Vždyť při tom každý musí pociťovat vyložené nepohodlí, když už ho to rovnou nenaštve. Ale nic si z toho nedělejte. Ani na Srdci blogu to nemají v pořádku, ačkoliv tam by měli jít příkladem.No jen se podívejte na ten rozdíl. Nikde nic neprosvítá, čte se to skvěle. A usilovně jsem přemýšlela, proč si to tak ostatní taky nenastaví.Vždyť by to čtenáři tak ocenili. Tedy já bych to ocenila, ať nemluvím zbytečně za ostatní.


A pak mě osvítila teorie, že ti lidé to snad ani neumí nastavit tak, aby se to ukazovalo správně. Neznají ten fígl, protože je to nikdo nenaučil a sami se nepídili tak dopodrobna. Třeba vůbec neví, že to tak jde a já na ně celá ta léta nadávám zbytečně. A tak jsem si řekla, že mezi lidi musím přivést trochu osvěty, protože s touhle průsvitností je to čím dál horší. V letech 2011 - 2013 byla doba velkých úchvatných layotů. Skvěle propracovaných a tak složitě dělaných, že přecházel zrak. A všechno sedělo do puntíku, i ty komentáře. Od roku 2015 až do teď jsou v módě jednoduché bílé designy s černým písmem. Není to nic proti ničemu. Akorát lidé na ty komentáře přestali dbát.
To víte, stará garda je nahrazována novou a ještě nezkušenou gardou. :-)

No tak se pojďme podívat na to, jak se to dělá. V té stránce, kde se píšou mimo jiné nové články, kliknene na "Nastavení".


Tam někde kliknete na "Komentáře".


A tam si nastavíte barvu, jakou potřebujete Já jsem fajnšekr. Potřebuju i rámeček. Ale na tom nebazíruju. Není to zkrátka těžké. Prosím, podívejte se na to. Není to zase tak špatná rada.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama