Listopad 2018

ŘÍJEN: Antonín Baudyš - Charakteristika znamení Panny

7. listopadu 2018 v 17:37 | Raja Luthriela |  Video měsíce
Minulý měsíc jsem objevila nový kanál na Youtube s názvem Příznaky transformace. A je to víc než kanál. To už je docela velký projekt. Vždycky si tam pozvou nějakého zajímavého ezoterika a jiné podobné lidi a mluví tam s nimi. Někdy si až říkám, že je škoda, že většinu těch věcí, co tam zazní, už mám načteno. Nejvíc hodnotné pro mě asi bylo video o runách a video o automatické kresbě. V tom mám ještě mezery. :) Ale to jsem shlédla až v listopadu.
Ale stejně tam mě velice zajímá všechno, co se týče mého astrologického znamení. Rovněž už jsem tak 75% věděla.
Ale byla tam jedna informace, která mě fascinovala. A to, že Andrej Babiš je taky Panna. Hned mi je o něco sympatičtější a dokonce mám i dojem, že mu více rozumím. Vždyť to, co on dělá s daněmi, já dělám s psacími potřebami, papíry, oblečením a s kosmetikou. V létě jsem si dělala velkou inventuru šatstva a zapisovala jsem, kolik mám čeho. Kolik kusů jsem vyhodila, kolik kusů jsem si nechala, kolik jsem toho odnesla do charitativního kontejneru, co jsem odebrala ze sektoru pro sváteční věci do sektoru domácích věcí. Měla jsem to čtyřbarevné, úchvatné a 100% zaevidované. Strašně mě to bavilo. Příští léto to udělám zase. Tedy jsem ještě větší blázen než on. :-DUplakané dopoledne

4. listopadu 2018 v 22:52 | Raja Luthriela |  Fotografie
Tento článek jsem musela stáhnout, protože mi z něj zmizely fotky a ne a ne se to povést znovu uložit i s nimi. Až teď.
***
Celou neděli 28. 10. poprchávalo a byly tři stupně. Většinamých nedělních rituálních fotografivkých procházek je zalitá sluncem. Tentokrát ne. Je to změna a jsem za ní ráda. Nicméně mi mrzly prsty a uši. Chápejte, v jedné ruce vodítko, v druhé deštník. Možná jsem si měla ještě vzít čepici a rukavice, ale nenapadlo mě to. Tak jsem měla asi jen dvacetiminutovou procházku s pouhými třemi fotkami.

Na té jedné je zamlžené panorama. Ne vždy je v neděli mlha. Važte si jí tedy. Je taková tajemná a téměř vzrušující.
A ještě něco. Vlastně ani nevím, proč jsem se celou dobu vyhýbala fotografovaní baráků. Vždyť to vlastně ničemu nevadí. A někdy je to nutné, pokud člověk nechce jít někam daleko do polí a větrolamů.